Setseal 6

 

Impregnants Setseal 6 paredzēts betona virsmas piesūcināšanai, lai paaugstinātu tās nodilumizturību, novērstu virsmas putekļošanos, uzlabotu virsmas estētisko izskatu un atvieglotu kopšanu. Uzklājams gan uz svaiga betona, gan uz veca betona. Uzklāts uz svaiga betona Setseal 6 veido aizsargmembrānu, kas kalpo sabalansētam hidrācijas procesam betonā, samazinot betona plaisāšanu un paaugstinot betona virsmas cietību.

Iepakojums:25L vai 200L

Ražotājs DCP

 

Cena: 5.35 EUR /L

559_Setseal 6.pdf

Granit 28 Cure

Ķīmisks impregnants betona virsmu apstrādei, izmantojams arī sauso uzberamo pulverveida topingu vietā. Izmantojams betona rezervuāru un citu betona konstrukciju apstrādei, lai nodrošinātu to ūdensnecaurlaidību. Nekaitīgs, izmantojams arī dzeramā ūdens rezervuāriem un pārtikas rūpniecībā.

Cena: 4.45 EUR /kg

552_Granit – 28 Cure RU.pdf

Cemprime

Grunts koncentrāts, betona virsmu gruntēšanai pirms pašizlīdzinošās masas ieklāšanas.Izmantojama arī kā grunts pirms betona izstrādājumu remontiem. Sajaukta ar cementu kalpo kā špakteļmasa plaisu un šuvju aizpildīšanai betona izstrādājumos. Fasēts 25kg kannās. Pielieto arī polimērbetonu ražošanā.

Cena: 6.7 EUR /kg

307_Cemprime_RU.pdf